Update vanuit het atelier – eindelijk weer kunnen werken aan de werkbank

Komend weekend 1 en 2 oktober doe ik naast nog 41 andere kunstenaars in deze regio mee aan de atelierroute Weerribben-Wieden. Ik ben zaterdag en zondag van 11 tot 17 uur open. Erg veel zin in!
Verdere ontwikkelingen in mijn atelier:
– Ik ben heel erg blij te noemen dat ik na een volgende kleine ingreep aan mijn linkerhand nu toch echt weer in de running lijk te komen.🙄 Duim voor me dat het zo blijft!!!
– Ik heb ook losse collier in allerlei vormen en maten. Dus mocht er iets breken of wil je iets wisselen, dan ben je bij Siering Edelsmeden ook aan het goede adres.
– Iets cadeau geven mag natuurlijk ook. Daar maak ik speciale kadobonnen voor op naam of heb feestelijke verpakkingen voor iets uit de collectie.
– Last but not least de graveermachine loopt als een tierelier. Mocht u nog iets willen laten graveren, dan kan dat op aanvraag. Ik heb een breed scala aan voorbeelden en lettertypes.
Terug naar overzicht